Farní knihovna

Milí a vážení,
jsem velmi ráda, že je možné vám nabídnout seznam knih farní knihovny v elektronické podobě na webu farnosti. Pro pohodlné hledání jsou seznamy uspořádány ve třech verzích – podle autora, podle názvu knihy a podle přiřazené barvy (barva je pro pohodlnější orientaci v prostoru knihovny).
Máte-li chuť se do čtení některé z knih pustit, stačí vybrat v seznamu a zavolat nebo poslat SMS na číslo 739 072 913, případně napsat na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvíme se na předání. Patří sem samozřejmě i možnost prohrabat se v knihách osobně. Ráda si udělám čas a i tuto variantu vám umožním.
Pokud budete ochotní po přečtení knihy také něco napsat o jejím obsahu, bude tento váš příspěvek přidán do "čtenářského deníku" a časem snad i publikován v rámci služeb knihovny.
V každém případě jste srdečně zváni do světa tištěného slova, které, jak má ve zvyku, podpoří vaši fantazii a objevitelského ducha...

Anna Motlová

Seznam knih farní knihovny si můžete ve formátu XLS stáhnout zde.