Zápis z jednání pastorační rady 12. února 2024
Zápis z jednání pastorační rady 12. února 2024 si můžete přečíst na obvyklém místě, nebo přímo zde.

Zápis z jednání ekonomické rady 16. ledna 2024 zaměřeného na projednání záležitostí Mariánské Hory si můžete přečíst na obvyklém místě, nebo přímo zde.

Zápis z jednání ekonomické rady 30. ledna 2024
Zápis z jednání ekonomické rady 30. ledna 2024 si můžete přečíst na obvyklém místě, nebo přímo zde.

Adopce na dálku
V rámci projektu Adopce na dálku naše farnost od loňského února podporuje indického chlapce jménem Raphael F. Godad. Z jeho diecéze a i přímo od něho jsme obdrželi pozdravy .

Lektorská služba v Dolní Čermné
Aktuální rozpis pro lektorskou službu v Dolní Čermné až do konce května 2024 naleznete v nabídce "Pro farníky/Lektorská služba v Dolní Čermné" .